Modne fasony płaszczy zimowych

Zima nie należy do ulubionych pór roku wielu osób. Nie podoba nam się, że musimy przedzierać się przez śnieg, codziennie rano odśnieżać auto i znosić niskie temperatury, przez które trzeba na siebie nakładać sporo warstw ciepłych ubrań. Zimą Ne trzeba jednak rezygnować z eleganckiego stylu, wystarczy tylko znaleźć ładny płaszcz, który zapewni nam odpowiedni komfort i przede wszystkim ogrzeje nas nawet przy minusowych temperaturach. A na jakie fasony warto w tym sezonie zwracać szczególną uwagę?

Niezwykle popularne są obecnie wszelkiego typu ubrania w stylu militarnym, w związku z czym również takie płaszcze są poszukiwane przez kobiety pragnące wyglądać modnie. Oczywiście nie chodzi tutaj o to by były one w barwach moro, ale by posiadały pewne akcenty, które dodają im tego szczególnego uroku. Mogą to być na przykład duże, okrągłe guziki, albo pagony na ramionach. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się takiego rodzaju płaszcze w kolorze zielonym oraz granatowym, ale bez problemu znaleźć można również okrycia w innych barwach.

Innym odkryciem tego sezonu są także płaszcze z baskiną, które doskonale podkreślają walory kobiecej figury. Zazwyczaj dobrze dopasowane, z ozdobną falbanką w talii, dodadzą uroku każdej kobiecie, która zdecyduje się na zakup właśnie takiego fasonu. W przypadku tych płaszczy, bez większego problemu znaleźć można ich szeroką gamę kolorystyczną, dlatego każda kobieta będzie w stanie znaleźć płaszcz w swoim ulubionych kolorze, w którym prezentuje się najlepiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *